HOTEL NUMBER ONE – GJIROKASTER

HOTEL NE GJIROKASTER • HOTEL NUMBER ONE GJIROKASTER Adresa: Rruga Harillaq Liti, Prane Qendres, Gjirokaster

Hotel Number One ndodhet 200 metra nga qendra e re e Gjirokastrës dhe 500 metra nga qyteti i vjetër i Gjirokastrës. Hoteli ka një restorant, bar, Ashensor, dhoma me linje interneti Wi-Fi dhe parkim falas. Të gjitha dhomat kane TV me ekran te sheshte kabllor, banjo me dush dhe tharëse flokësh. Disa dhoma kanë minibar, ndërsa të tjerat kanë kuzhinë. Restoranti i hotelit shërben kuzhinë shqiptare dhe ndërkombëtare. Sheshi i Çerçiz Topullit ndodhet vetem 700 metra nga hoteli. Ketu mund te vizitoni Qytetin e Vjetër, Pazarin ose Kalane e Gjirokastrës.

Pushimet e mira kombinohen me nje ushqim te mire. Restoranti i Hotel Number One me shumellojshmerine e specialiteteve qe permban ofron per klientet gatime te shijshme te servirura ne nje ambient te kendshem e komod!

[NPG id=37011]

Hotel Number One is located 200 meters from the new center of Gjirokastra and 500 meters from the old town of Gjirokastra. The hotel has a restaurant, bar and rooms with free Wi-Fi and free parking. All rooms have flat screen TV, bathroom with shower and hairdryer. Some rooms have minibar, while others have kitchen. The hotel restaurant serves national and international cuisine. The Çerçiz Topulli Square is located just 700 meters from the hotel. You can visit the Old Town Bazaar or fortress of Gjirokastra. In our hotel, you can find the best prices ever and the best quality.

[NPG id=30228]


Per Rezervime Tel: +355692086120

HOTEL NE GJIROKASTER • HOTEL NUMBER ONE GJIROKASTER

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera