HOTEL BAR PALMA – SARA AUTOGRILL

HOTEL PRANE AEROPORTIT RINAS TIRANE Adresa: Rruga Nacionale Tirane-FusheKruje, Tapize, Prane Aeroportit Rinas, Tirane

Hotel Palma eshte vendi perfekt per te pushuar apo kaluar  momente relaksusese me miqte apo te dashurit tuaj.

Hotel Palma ofron per ju dhoma te ndryshme si: Suite Deluxe, Deluxe Double Rooms & Deluxe Single Rooms.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV me ekran te sheshte, tenxhere elektrike me çaj, tavoline, etj. Cdo dhome perfshin nje banjo private, një dollap dhe tharese flokesh. Hoteli ka nje oborr spanjoll si dhe pamje nga liqeni.

Aeroporti i Rinasit ndodhet vetem 5 minuta larg, ku ofrohet transporti falas nga aeroporti drejt hotelit. Ne Hotel gjithashtu ju sherbjme me guzhine, per personat qe deshirojne te konsumojne mengjesin ne ambjentet tona. Ne ambjentet e Autogrill do te gjeni bar kafe ne sherbim gjate gjithe kohes, parking te mjaftueshem per parkimin e nje numri te konsiderueshem kamionash apo dhe veturash per pushuar gjate udhetimeve te gjata.


[NPG id=38846]


Hotel Palma🌴
  • Bar Kafe / Shisha Bar ☕️
  • Hotel 🛌
  • Karburant “Kastrati” ⛽️
  • Autogas ⛽️
  • Parking 🅿️

Best quality Best Prices! Zgjidhni vendin e duhur per te pushuar, duke shijuar pamjen e madhe panoramike qe ofrojne Suitat e Hotel Palma!

Zgjidhni me te miren! Hotel Bar Palma Sherbim 24 h 🏪🍹🍸

Per Rezervime Tel: +355682092555

HOTEL PRANE AEROPORTIT RINAS TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL