HOTEL ROLAND – TIRANE

HOTEL ROLAND TIRANE – HOTEL NE TIRANE – ALBANIA Adresa: Rruga Teodor Keko, Unaza e Re – Tirane

Roland Hotel ofron dhoma duke filluar me 30€ nata. Mund te gjeni dhoma teke, dhoma cif si dhe dhoma tek+cift. Akomodimi i dhomave eshte ne menyre moderne dhe bashkekohore.

Restoranti yne ofron kuzhine te pasur  tradicionale shqiptare ashtu dhe ate europiane.  Bari gjithashtu ju ofron te kaloni momente qetesie nen sherbimin e kualifikuar te stafit si dhe muzikes qetesuese. Tek Hotel Roland do te gjeni plot Parking dhe Wiffi Free. Ju Mirepresim!


FOTO GALERI


VENDODHJA E HOTELIT

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera