KADAFI LIMUZINE – DURRES

LIMUZINA ME QERA DURRES Adresa: Rruga Vllazerimi, Unaze, Ish Keneta, Durres

Kadafi Limuzine ofron Limuzina me Qera ne Durres dhe ne te Gjithe Shqiperine si edhe Jashte Shqiperise.

Ofrohen Limuzina te modeleve te ndryshme, me çmime konkurrues ne treg.

Limuzinat jane ne gjendje perfekte pune dhe udhetimi me to eshte shume i rehatshem. Na Kontaktoni!


[su_custom_gallery source=”media: 25704,26735,26733,26737,26736,26734,25714,25713,25707,25712,25705,25710,25706,25709,25708,25711″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”410″ height=”380″ title=”never”]

[instagram id=”61527″]


  • – Limuzina me Qera
  • – Limuzina per Dasma
  • – Limuzina per Ditelindje
  • – Limuzina per Surpriza
  • – Limuzina Per Biznes, Etj..!
  • – Brenda & Jashte Shqiperise

Tel: +355693096301 / +355682540242 / +355672540242

 

LIMUZINA ME QERA DURRES

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera