KING OFFICE – TIRANE

KANCELARI NE TIRANE – KING OFFICE | ELEKTRONIKE & AKSESORE
Dyqanet:

  • 🏠1. Rr. “Medar Shtylla “,Komuna e Parisit, Tirane
  • 🏠2. Kombinat, prane gjimnazit “Myslym Keta”, Tirane
  • 🏠3. Rr. “Thoma Koxhaj”, Misto Mame, Tirane
  • 🏠4. Rr. “Sabri Preveza”, Astir, Tirane
  • 🏠5. Rr. e Thesarit, Fresk, Tirane
  • 🏠6. Rr. “Xhanfize Keko”, Xhamllik, Tirane

Gjeniu mund të shkruajë në pjesën e pasme të zarfeve të vjetra, por talenti I thjesht kërkon kancelarine më të mirë në dispozicion. Ne e kuptojmë që kërkesat e të gjithëve janë të ndryshme, kështu që sigurojmë një gamë të larmishme të produkteve për t’iu përshtatur të gjitha kërkesave. Nga artikujt e përgjithshëm shkrimi të tilla si letra dhe stilolapsa, libra dhe revista, deri tek pajisjet elektronike dhe kendin e gjere zbavites me lodea per femije, duke siguruar që jeni të përgatitur për çdo rastesi.

[instagram id=”61260″]

Menaxherët tanë miqësorë janë këtu për të gjetur zgjidhjen tuaj përfundimtare, duke dëgjuar kërkesën tuaj specifike dhe duke ju shërbyer në një mënyrë efikase.

Pra, nëse keni nevojë për burime për një mësim arti , tabela whiteboard, një rast prezantimi për projektet arkitekture ose thjesht një kuti stilolapsash për zyrën, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar.

Dyqani ynë ofron të gjitha llojet e artikujve për shkrim. Ju mund të gjeni këtu një përzgjedhje të madhe të letrës së shkrimit, stilolapsa dhe lapsa të ndryshëm, kuletat, kutitë e arkivit, fletoret, bojërat, kartat dhe shumë më tepër.Pra, nëse jeni duke kërkuar të furnizoni zyrën tuaj në të gjitha gjërat thelbësore, ose thjesht preferoni të jeni gati për të dërguar një letër tek dikush i dashur për ju dyqani ynë është një vend që dëshironi të vizitoni.

 

 

 

 

 

 

Tel: +355696164118 / +355698300500 / +355672167637

 

King Office Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera