Kerkohet Kamerier & Banakiere

Blackstone Lounge kerkon Kamerier dhe Banakiere.

Preferohen me eksperience pune. Rroga e kenaqshme plus bakshishe dhe sigurimet.

Adresa: Rr. 5 Maji, Tirane
Tel: 068 802 7096

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code