Kërko

Kerkojme Asistente Dentare

Ofrohet vend pune si asistente poltroni per studio dentare. Te jete e shkathet e sjellshme dhe e afte te punoje ne grup.

Adresa: Rruga e dushkut.

Te interesuarat te dergojne cv ne nr e tel +355697040337

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL