Kerkojme Punonjes & Ndihmes per Porta Automatike

Porta Automatike Port-Tech kerkon te punesoje Punonjes me ose pa ekpserience pune (preferohen me ekpserience).

Ofrohet pagese shume e mire si dhe kushte te mira pune.

Adresa: Tirane. Tel: +355 67 203 4597

 

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code