KLINIKA DENTARE KEOLDENT – TIRANE

KLINIKA DENTARE TEK FRESKU / TIRANE Adresa 1: 200 metra mbi Restorant “Fresku”, Tirane

Adresa 2: Rruga Myslym Shyri, tek Karburant Kastrati

Klinika Dentare “KeolDent” ofron sherbim cilesor dhe me profesionalizem ne fushen e stomatologjise. Ofrohet Klinike & Laborator Dentar i kompletuar. Ekipi yne me mjeke  stomatologe te specializuar ofron trajtime ne fusha te ndryshme te dentistrise.

Persa i perket punimeve laboratorike ofrohen te gjitha sherbimet te perqendruara ne kliniken tone. Punimet permbushin kushtet qe duhet te kete nje punim protetik duke evituar alergjite dhe toksicitet! Kjo na bën të jemi profesionistë, të garantojmë shëndetin e gojës tuaj dhe estetikë maksimale.

[NPG id=40365]

[su_button url=”https://www.instagram.com/klinike_dentare_keoldent” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]SHIKO ME SHUME FOTO![/su_button]

Ofrojme Maskerina Transparente per drejtimin e plote te dhembeve eshte metoda me e sakte pasi eshte e llogaritur me program kompiuteri deri ne fazen e fundit te drejtimit te plote te dhembeve.

Jane totalisht transparente Vendosen dhe hiqen shume lehte Deshtim 0% Sukses 100 % Koha me e shkurter Mbrojtje maksimale dhembeve


💰 MUNDESI PAGESE ME KESTE INTERESI 0 %

👍Punime cilesore 💰Cmime te arsyeshme 💰Pagese me keste 0% interes Metal Porcelan  7.000 leke Zirkon Porcelan 15.000 leke Proteza Fleksibel 30.000 leke


Na Kontaktoni per me shume informacion ose per rezervime. Rezervoni tani konsulten tuaj Falas!

Tel: +355698134463 / +355694290600

KLINIKA DENTARE TEK FRESKU / TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera