” KOKO ” NOT ONLY BAR – TIRANE

” KOKO ” NOT ONLY BAR – TIRANEAdresa: Rruga Vaso Pasha, në dalje te Rruga Abdyl Frashëri – Tiranë

“Koko Not Only Bar” është bari ku do të keni mundësinë të shijoni Ushqime të shëndetshme ➡️Chia Pudding, Overnight Oats, Koko Tost, Nicecream, Waffles, Smoothie, Milkshake, Lëngje Bio, Verë, Shampanjë, etj…!

Arredimi më së miri i ambjentit dhe shërbimi korrekt i stafit, bëjnë që të kaloni momente të bukura me shoqërinë, familjen, të dashurin/ën apo me fëmijët tuaj.

Bëjmë Oganizime Ditëlindjesh.

IT IS NOT ONLY BAR – WELCOME


Specialitetet tona janë: Chia Pudding, Overnight Oats, Waffles, Nicecream, dhe Lëngje të Shtrydhura Bio.

Kontakt per Rezervime: +355693846176

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera