Kërko

KRISTI STUDIO – TIRANE

KRISTI STUDIO TIRANE – SALLON BUKURIE NE QYTET STUDENTI Adresa: Tirane, Qytet Studenti, perballe Kollonave

Kristi Studio eshte salloni ku do te gjeni te gjitha sherbimet e Parukerise dhe Estetikes te ofruara nga stafi i kualifikuar dhe profesional.

Sherbejme me kujdes maksimal dhe produkte qe perdorim jane cilesore, te cilat e mbrojne trupin tuaj.

[NPG id=36722]

Ofrojme:

– Punime estetike – Punime thonjsh – Punime parukerie – Etj..!

Ju Mirepresim!

#specialistcolor #teachermakeup #artist #balayagespecialist #ombres #colorpop


Per Rezervime Tel: +355695443320

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL