LAVANDERI TAPETESH GENTI – TIRANE

LAVANDERI TAPETESH TIRANE – LAVANDERI GENTI Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Porcelan, Tiranë

Lavanderi Genti ofron larje tapetesh me makineritë e teknologjisë së kohës të cilat ofrojnë një pastrim shumë cilësor dhe ekologjik.

Lavanderi Genti ofron pastrim perfekt të tapeteve, kolltuqeve apo divaneve me çmimet më konkurrues në treg.

Ofrohet sherbim transporti drejt banesave tuaja. Tel: +355682276430

 


Kontaktoni per me shume info: +355682276430

Lavanderi Tapetesh Genti – Tirane 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera