LOKAL DASMASH SELA – KOMBINAT

LOKAL DASMASH SELA – RESTORANT DASMASH KOMBINAT TIRANEAdresa: Rruga Ilia Papanikolla – Kombinat, Tiranë

Restorant Sela ju ofron një ambjent të ngrohtë dhe familjar me një shërbim cilësor për organizimin e eventit tuaj më të rëndësishëm, ku mund të shijoni edhe një shumëllojshmëri gatimesh.

Tek ne do të gjeni një shumëllojshmëri ushqimesh cilësorë bio tradicionale si dhe një shërbim të kualifikuar nga stafi profesional dhe korrekt.

Organizojmë festa familjare, martesa, fejesa dhe evente të ndryshme festive.

Dimensionet: Restoranti ka nje hapesire prej 400 m2 si dhe nje kapacitet prej 330 persona.

Stafi: Ne bejme maksimumin per te motivuar stafin tone qe te sherbejne sa me mire.

Higjena: Jemi gjithmone te angazhuar per permbushjen e standarteve me te larta te rekomanduara per restorantet e eventeve.

Ju Mirëprësim!

Per rezervime na kontaktoni: +355682054054

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera