IRSEL BAR – LOUNGE & SNACK BAR

LOUNGE & SNACK BAR TIRANE | IRSEL BAR TIRANE Adresa: Rruga e Kavajes, Perballe Bllokut te Ambasadave, Tirane

Irsel Bar ofron ambjent relakaues per te kaluar me miqte apo familjaret tuaj. Ofrohen te gjitha produktet e Lounge & Snack Bar, cilesore dhe te fresketa. Nuk mungojne Cocktails apo Fresh Juice si dhe Hands Food. Ofrojme perkushtim dhe sherbim maksimal per çdo klient. Ju Mirepresim! 

Ambjenti i akomoduar ne menyre modern si dhe sherbimi korrekt i stafit do bejne te kaloni kohe relaksuese nen shoqerine e kafes apo produkteve te tjera te ofruara nga Lokali.


Tel: +355692065566

Irsel Bar – Snack & Lounge Bar Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera