MAKINA ME QERA JAUPAJ – TIRANE

MAKINA ME QERA JAUPAJ – MAKINA ME QERA TIRANEAdresa 1 -Rruga Tom Plezha, Unaza e Re – Tiranë

Adresa 2 – Rruga Bardhyl – Tiranë Adresa 3 – Rruga e Kavajes, pas Karburant “Lp Oil”

Makina me Qeraq Jaupaj ju ofron makina të të gjitha kategorive me një shërbim cilësor dhe korrekt.

Automjetet janë në gjendje shumë të mirë teknike dhe modelet e fundit të markave më të njohura dhe më te vlersuara ne tregun e automjeteve.

Ne ofrojmë një cilësi të lartë shërbimi dhe çmimet më të mira në tregun e makinave me qera.

Tek ne do të gjeni makina ekonomike ose luksoze, makina me kambio automatike ose manuale, makina nafte ose benzin-gaz.

Ofrojmë gjithashtu shitje të makinave që ofrojmë me qera, si dhe blejmë makina.

Mund të rezervoni nëpermjet telefonit: +355692211717 / +355695766885


[NPG id=19141]


[insta-gallery id=”162″]


Sherbimet e ofruara
  • Makina me qera
  • Shit-Blerje makinash
  • Bileta autobuzi, avioni dhe trageti
  • Fotokopje
  • Etj..!

Kontakt: +355692211717 / +355695766885

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera