NAK & GOO CAR RENTAL – VLORE

MAKINA ME QERA NE VLORE • CAR RENTAL VLORE Adresa: Lagjia 28 Nentori, Rruga Veledin Kollozi, Vlore

Nak & Goo Car Rental ofron makina me qera te modeleve te ndryshme me çmime konkuruese ne treg. Makinat jane teper komode duke mundesuar nje udhetim te rehatshem.

Ofrohen makina te modeleve te ndryshme, makima antike dhe makina moderne, manuale ose automate, me qera ditore apo per periudha afatgjata.

[NPG id=39514]

Ofrojme Sherbim 24 Ore.

Na Kontaktoni Per me Shume Info.

Tel: +355692055453 / +355692055452

MAKINA ME QERA NE VLORE • CAR RENTAL VLORE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera