MARA GARDEN CITY HOTEL & RESIDENCES – TIRANE

Mara Garden City Residences Tirane – Hotel, Hostel, Restorant, Pizza & Cafe
Adresa: Kthesa e Kamzes, Pallatet Malajziane, Tirane

NE JEMI MARA GARDEN CITY HOTEL & RESIDENCES “

Deshirojm t’ju prezantojm paketat tona per pushime ne Tirane dhe serviset qe ne ofrojme: 

HOTEL & HOSTEL

Nese ndodheni ne Tirane dhe kerkoni nje vend te qete relaksues qe ofron te gjithe serviset ne nje te vetme,  ju ftojm ne ambjentet tona “Mara Garden City Hotel & Residences”

Vendodhja jone eshte IDEALE per qendrimin tend ne Tirane, duke qene vetem 10 min larg nga qendra e qytetit, me pamje nga Dajti, gjelberim, pasterti, qetesi dhe ambjent miqesor.

Gjithashtu nese deshironi te udhetoni per ne Durres per plazh, makinat dhe taksite ju mirepresin ne hyrjen kryesore te kompleksit, dhe per 15 minuta ju arrini ne destinacionin e deshiruar. 

Vendi perfekt per te evituar trafikun nderkohe qe deshironi te kapni fluturimin e radhes per ne aeroport, nga ambjentet tona vetem per 15 minuta arrini ne Rinas, Aeroport. 

Ne jemi zgjedhja e duhur dhe per turet/udhetimet ne grupe. 

Shijoni netet  e qendrimit ne Hotelin ose Hostelin tone me nje Servis te perkryer dhe me çmime te arsyeshme

[NPG id=26252]


BAR RESTORANT & PIZZA

Gjithashtu mund te shijoni ushqim te fresket, spicy dhe te shijshem tek Restoranti Hallall “Spices of Malaysia” per mengjes, dreke ose darke. 

Ofrojme Free Wifi, Free Parking me hapesira te medha (edhe per mikrobuze apo autobuze).

Ne gjithashtu ofrojm paketa te ndryshme ne ushqim BUFET per grupe turistesh dhe evenimente te ndryshme, po me “çmime te arsyeshme”.

BAR RESTORANT

[NPG id=26260]

PIZZA

[NPG id=26271]


Per me shume informacion ose per te Rezervuar na kontaktoni:

Tel: +355 67 603 7311

Email:

MARA GARDEN CITY HOTEL & RESIDENCES

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera