MOBILERI IDEAR – FUSHE KRUJE

MOBILERI IDEAR – MOBILERI NE FUSHE KRUJE Adresa: Rruga Nacionale Tiranë – Fushë Krujë, Nikël

Mobileri Idear ofron gamën e gjerë të mobilieve klasike dhe moderne me cilësinë dhe finesën maksimale të tyre. 

Në Mobileri Idear ju mund të gjeni gjithçka që dëshironi për të akomoduar shtepinë, zyrën apo ambjentë të ndryshme ku ju punoni ose jetoni.

Dizajni dhe Cilësia e produkteve janë të punuar nga mjeshtër profesionistë dhe me materiale të cilësisë së parë. Ju mirëpresim pranë sallonit tone.


[NPG id=18179]


Produktet që ofrohen:

  • Mobileri për shtëpi, zyra, apartamente, bare, restorante, hotele, dhoma gjumi, dhoma fëmijësh, etj..!
  • Arredim për ambjentë të ndryshme
  • Shumëllojshmëri Modelesh dhe Ngjyrash
  • Etj..!

Per me Shume Kontakt: +355682012445

Mobileri Idear Fushe Kruje

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera