MOBILERI ALFIO – TIRANE

MOBILERI ME POROSI KOMBINAT • TIRANE – MOBILERI ALFIO TIRANE Adresa: Yzberisht, Tirane

Mobileri Alfio ofron Mobileri me Porosi per arredimin e shtepise apo ambjentit te punes tuaj. Ofrohen mobilje per arredime te ambjenteve te brendshme dhe te jashtme.

Ofrojme nje game te gjere produktesh si: Tavolina, Dhoma gjumi, Dhoma per femije, Kuzhina, Etazhere, Biblioteka, Zyra, Tavolina mesi, Portmonto, Mobilje tualeti, Rafte per bibloteka, Tavoline ngrenie me karrige, Mobilje per zyra, Krevate dopio, krevate tek per femije, Kuzhina gatimi, Tavolina pune, Rafte per zyra, Punime te ndryshme dekoruese, Banak recepsioni, Punime druri dekorative, Etj..!

[instagram id=”66385″]

Ofrojme Punime Cilesore fale eksperiences disa vjecare ne treg, stafit te kualifikuar, korrektesise ne pune dhe teknologjise moderne ne perpunimin dhe prodhimin e mobiljeve.


Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355 68 452 8701

MOBILERI ME POROSI KOMBINAT • TIRANE – MOBILERI ALFIO TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutemi kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nese jeni Menaxheri i këtij biznesi dhe dëshironi të ri-abonoheni, na kontaktoni.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera