MOBILERI REAL – DURRES

MOBILERI NE DURRES – MOBILERI REAL – DURRES Adresa
  1. Fabrika prodhimit: Rruga Arberit, Lagjia 15 – Durres
  2. Showroom: Rruga Hysen Kërtusha, Lagjia17, Rotondo e Unazes – Durres

Mobileri Real , nje nder prodhuesit më cilesor ne fushen e mobilerise, e cila ka hyre ne tregun shqiptar që në vitin 2000 me nje eksperience dhe teknologji te marrë ne vendet Evropiane si Itali dhe  Greqi.

Real me bashkpunimin e arkitekteve dhe dizenjatorëve ka bërë që klientat të na besojne në arredimin e shtepive, zyrave dhe lokaleve. Cilësia, korrektesia, garancia, stili, funksionaliteti dhe mbi te gjitha cmimet fantastike jane parimi i parë per ne.

Motoja jonePërsosmëria nuk eshte nje veprim, por nje zakon! JU MIREPRESIM PRANE SALLONIT TONE!

PER ME SHUME INFO TEL: +355672808409

..Mobileri Real Durres

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera