PASTRIM KIMIK ” FASLLIU ” – TIRANE

PASTRIM KIMIK Rr. SIRI KODRA – PASTRIM KIMIK ” FASLLIU ” – TIRANE

Adresa: Rruga Siri Kodra, Godina Nr.115, Mbrapa Dispanserise, Tirane


Pastrim Kimik Faslliu ju ofron sherbim cilesor, korrekt dhe ne kohe te shpejte!

Ofrojme Pastrim Kimik duuke filluar qe nga veshjet e trupit si Kostume, Pantallona, Kemisha dhe  Fustane e deri tek ato shtepiaket si Jorgan, Batanije, Peshqire, Carcafe, etj..! Gjithashtu  ofrojme hekurosjen dhe heqjen e njollave me pastrim te thate.

Per porosi te medha ofrojme shrebim Taxi Falas.

Per cmimet dhe porosi na kontaktoni ne nr e tel: +355672872161


Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera