Kërko

NEW IDEA CERAMICA – PLLAKA & HIDROSANITARE

PLLAKA & HIDROSANITARE NE KAVAJE Adresa: Km.1, “Ura e Shkumbinit” Çermë, Kavajë

New Idea Ceramica Sanitare ofron pllaka dhe hidrosanitare të firmave më të njohura italiane dhe spanjolle.  Bashkëpunojmë me partnerë prestigjozë edhe nga vende të tjera të Evropës, produktet e të cilëve janë të çertifikuar dhe konform normave e direktivave të Komunitetit Europian.

New Idea Ceramica Sanitare  ofron produkte si: Hidrosanitare për banjo, Mobilje për banjo, Aksesorë dhe produkte hidraulike, Lavamane, Kabina Dushi, Vaska Banjoje, Rubineteri, Aksesorë të ndryshëm, Pllaka Shtrimi, Pllaka Dekorative, Etj..! Ofrojme Import-Eksport të pllakave & hidrosanitareve.

[NPG id=30812]


Bejm realitet endrren tuaj per te pasur nje shtepi te bukur! Tashmë jemi pranë jush në kohë reale, ne çdo qytet të Shqiperisë dhe me gjërë.

Per me Shume Info Tel: +355682058822

PLLAKA & HIDROSANITARE NE KAVAJE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL