PUNIME DURALUMINI MET’HOXHA ERMAL – TIRANE

Adresa: Rr. Lion Ligori, Perballe Tirana Bank, Astir, Tirane

Drualumin Met’hoxha është një kompani që i përkushtohet dëshirave të klientëve prej më shumë se 10 vitesh.

Ofrojmë Fasada Xhami, Dyer dhe Dritare Alumini, Grila Persiane me të gjitha llojet. Punojmë me Dyer dhe Dritare Plastike të çdo lloji dhe marke.

Tenda Dielli Cope & Druri & Xhami, Kangjella Alumini & Xhami, janë larmishmëritë e punës tonë me përkushtim ndaj klientëve. 

[instagram id=”61724″]


Produktet dhe  Sherbimet qe ofrohen

  • Punime Drualumini
  • Tenda Dielli
  • Gabina Dushi
  • Grila Presione
  • Kangjella Xhami dhe Alumini
  • Dyer dhe Dritare Plastike
  • Porta me palosje 10 mm
  • Etj..!

Ne ofrojme Cilesi dhe Garanci, na kontaktoni:

Tel: +355 69 37 75 502 

Punime Duralumini 

 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera