VERAL ALUMIN SHPK

Veral Alumin Shpk Adresa: Rruga Vangjel Ceco, Kombinat, Tirane

Veral Shpk i ka fillesat ne Greqi 45 vjet me pare me ndertime celiku dhe 35 vjet me pare ka bere hapat e pare ne sektorin e aluminit.

Kompania ka investuar ne teknologjite e reja dhe ka ecur me ritme te larta duke u bere nje nga kompanite me cilesore dhe me te medha te Aluminit ne Greqi.

Nje grup njerezish me objektiva te larta, me nje pasion mbi cilesine dhe sjell: inovacione, projektime, prodhime dhe instalime te produkteve me te reja ne treg.

Me muaj te tere, stafi ka qene pjesemarres ne shume seminare. Kompania trajnon personelin ne menyre te kualifikuar qe personeli i kompanise te behet me i miri.

[instagram id=”61531″]

VERAL Alumin ofron nje game te gjere te produkteve te reja inovative, te cilat e bejne ambjentin tuaj me luksoz dhe komode, duke perdorur teknologjite me te fundit te llojit te tij.

Korniza Dritaresh me Hapje & Rreshqitje

[NPG id=59049]

Eksperienca jone e gjate ne ndertimin e dritareve dallohet nga specifikat tona te thjeshta dhe detajet teknike qe vendosen ne to nga VERAL.

Dritare VERAL

[NPG id=59082]

Kualifikimet, makinerite, eksperianca, teknologjia dhe aksioneret prodhojne dritare cilesore.

Grila me Kanate

[NPG id=59050]

Grilat me kanate, perbehen nga e gamë e gjerë e pjesëve të aluminit në varësi të madhësive të ndërtimeve, me profil alumini, me izolim poliuretani, me kuti dhe kanata alumini, në shumë dimensione dhe sisteme me mbyllje shtesë për siguri më të madhe.

Grila te Shumellojshme

[NPG id=59068]

Grilat fikse alumini jane me ngjyra te ndryshme dhe gjithashtu me funksione manuale ose elektrike. Grila ofron lidhje sistemi te kompletuara, te brendshme ose te jashtme, i perbere nga pjese fikse ose levizese, me materiale metalike ose cope, me shumellojshmeri zgjedhje ngjyrash.

Ekrane Rrjete

[NPG id=59053]

Ekranet rrjete jane te disponueshme për të gjitha llojet e ndërtimeve dheparaqesin zgjidhje operacionale për të gjitha sistemet.

Dyer te Brendshme Alumini

[NPG id=59056]

Ne jemi kompania me e madhe ne konstruksione alumini. Prodhimet tona te Aluminit jane mbreslene dhe te shkelqyera sa qe nuk ka nevoje per shume fjale. Perfitimet tona dhe ajo cka na ben te jemi ne avantazhe te proshimeve te aluminit eshte perdorimi i shume ngjyrave RAL dhe llojeve te drurit.

Dyer te Jashtme te Blinduara

[NPG id=59085]

Dyert e ketij lloji jane te ndertuara me panele xhami jashte kornizes. Gjithashtu ne investojme ne ndertimin e murit me material te njejte  dhe si rezultat perfundimtar kemi nje panel te madh me paraqitje te njejte.

Parmake Inoxi

[NPG id=59059]

Gama e parmakeve te aluminit dhe inoxit  ofrojne opsione të pakufizuar për çdo aplikim në të dyja ambjentet, në natyrë dhe ne ambjente te mbyllura. Aplikacionet horizontale / vertikale dhe te nderlidhura janë disa nga zgjidhjet. Nje pamje estetike e produktit, qëndrueshmëri dhe lluks.

Parmake te Lustruar

[NPG id=59062]

Sistemi i parmakeve te kateve me lustrim me perberje baze alumini, ofron pamje mahnitëse, estetike dhe funksionale pa kufizimin te pamjes. Sistemi i pranon cdo lloj xhami. Baza është e mbuluar me perberje alumini dhe anashkalon zëvendësimin me xham pa shkaktuar dëme në dysheme apo ne ambjente te tjera. Pjesa e veshjes eshte vetëm 12 cm lartësi dhe janë në dispozicion te një shumëllojshmërie të gjerë ngjyrash. Pershtatet me ngjyra të veçanta si në ndertime Inoxi dhe ngjyrat e drurit.

Skylight

[NPG id=59065]

Ndërtimet skylight jane shume moderne dhe funksionale për kulmet dhe tarraca.  Propozimet arkitekturore ofrojnë kombinimin e duhur për shfrytëzim të hapësirës me ndriçim të bollshem dhe dizenjo moderne.

Fasada

[NPG id=59079]

Dizenjo Moderne, varacione strukturash te perhershme dhe te qendrueshme te cilat ruajne standartet e kerkuara te cilesise.

Vetrata Orama Minimal

[NPG id=59073]

[su_youtube_advanced url=”https://youtu.be/V4Ui_vsKibY” width=”960″ height=”360″ autohide=”no” autoplay=”yes” loop=”yes”]


Ne shesim cilesine dhe jo vetem, i ofrojme klientit cilesi, cmim dhe garanci profesionale per sherbimin e ofruar.

Ju na besoni dhe ne ju sherbejme ne nje kohe shume te shkurter.

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355698620407 / +355682728605

Email: mirjanaveral.shpk@hotmail.com

Veral Alumin shpk Albania

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera