RESTO CAFE HEMINGWAY – DURRES

RESTO CAFE HEMINGWAY DURRES – BEACH BAR DURRES Adresa: Rruga e Agaveve, Plazh – Durres

Resto Cafe Hemingway ju fton te kaloni momente relaksi dhe qetesie nen shoqerine e ajrit te paster dhe zhurmes qetesuese te dallgeve te detit, ku ambjenti eshte i akomoduar ne menyre moderne dhe bashkekohore.

Prane Resto Cafe Hemingway do te gjeni:

– Beach Bar – Restaurant – Snack Food – Cocktails – Shisha – Pizza

Stafi profesional ju sherben ne menyre korrekte. Ju mirepresim!


Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera