RESTORANT ISHULLI – PATOK

RESTORANT NE PATOK – RESTORANT ISHULLIAdresa: Rezervati Patok – Fushë Kuqe

Restorant Ishulli është vendi ideal për të kaluar një moment relaksi dhe qetësie nën shoqërinë e një ushqimi cilësor dhe muzikës së lehtë.

I vendosur në Lagunën e Patoku, i rrethuar nga të 4 anët nga uji, Restorant Ishulli ju sjell freskinë e ujit të detit si dhe ajrit të pastër.

[insta-gallery id=”134″]

Ambjenti është i arreduar ne mënyrë të tillë që tju falë një relaks nën kujdesin e stafit me një shërbim të kualifikuar.

Restoranti ju ofron Kuzhinë Tradicionale dhe Mesdhetare. Shërbejmë edhe prodhimet e detit.

Gjithashtu do keni mundësinë të pini një kafe ose pije freskuese apo coctail sepse kemi edhe shërbimin e bar-kafes.

Pranë Restoratit mund të shikoni edhe shpendë të egër si dhe peshkun e Lagunës të cilin ne e servirim për ju.


[NPG id=17196]


Nëse dëshironi të kaloni një relaks të vërtetë, zgjidhja jemi ne. Ju shërbejmë 24 orë!

Kontakt: +355699497170

RESTORANT NE PATOK – RESTORANT ISHULLI

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera