RESTORANT NE TIRANE – DENNI CHEF

RESTORANT NE TIRANE – DENNI CHEF

Adresa: Rruga Merdar Shtylla, prapa lulishtes – Tiranë


Restorant Deni Chef ju sjell kuzhinen me ushqime bio dhe të freskëta  dhe të gatuara nga shefi i kuzhinës “Odisea” i cili me eksperiencën e fituar në Romë sjell kuzhinën mesdhetare në shqipëri posacerisht për ju.

Ambjenti i pastër dhe shërbimi korrekt, bëjnë që të kaloni momente relaksuese nën shoqërinë e miqve apo kolegëve tuaj.

Ju Mirëpresim!


FOTO GALERI

[su_custom_gallery source=”media: 12382,12385,12379,12380,12381,12383,12384,12386,12387,12388,12389,12390,12391,12392,12393″ limit=”100″ link=”lightbox” target=”blank” width=”750″ height=”510″ title=”never”]


CERTIFIKATE


NA NDIQNI NE FACEBOOK & INSTAGRAM PER PERDITESIMET E FUNDIT

[otw_shortcode_button href=”https://www.instagram.com/cheffdenni/” size=”large” icon_type=”social foundicon-instagram” icon_position=”left” shape=”round” target=”_blank”]cheffdenni[/otw_shortcode_button]


VENDODHJA E RESORANTIT

.

 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera