RESTORANT PESHKATARI – FIER

RESTORANT PESHKATARI – RESTORANT PESHKU FIERAdresa: Rruga Mico Plaka – Fier

Te Restorant Peshkatari do te gjeni peshk te fresket te garantuar nga rrjetat tona sipas sezonit. Ofrojme nje menu te pasur gastronomike ku mbizoteron specailiteti i peshkut.

Stafi yne kujdest maksimalisht per ju si dhe ju ofrojne sugjerimet me te mira per te shijuar nje dreke apo nje darke te mrekullueshme nen shoqerine e vererave speciale me miqte apo familjaret tuaj.

[NPG id=25984]

Restorant Peshkatari – specialitet peshku

Menuja jone dhe specialitetet jane te bazuar ne prodhime te fresketa deti. Ju Mirepresim!

Rezervo Tani! 

Tel: +355 69 561 2934

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera