RESTORANT UJVARA SHENGJERGJ – TIRANE

RESTORANT TRADICIONAL NE SHENGJERGJ / TIRANE • UJVARA Adresa: Rruga Shengjergjit, Tirane

Restornat Ujvara ju ofron gatime tradicionale shqiptare dhe te zone se shengjergjit. Ofrohen gatime bio, te fresketa dhe te pergatitura me mjeshteri nga shefi i kuzhines. 

Restoranti ku gatimi cilesor dhe sherbimi profesional do t’u shoqeroje gjate qendrimit tek ne.

[su_youtube_advanced url=”https://youtu.be/bxZYc8ds958″ width=”960″ height=”360″ autohide=”no” autoplay=”yes” loop=”yes”]

Ambjenti fantastik, nen gjelberim te plote, me ajrin e fresket dhe te paster, bejne qe te kaloni momente relaksi  duke provuar nje vakt te shijshem me miqte apo familjaret tuaj.

[instagram id=”61306″]

Restoranti eshte mjaft i kendshem dhe i rehatshem me hapesira te bollshme! Vendi perfekt ku mund të shijoni gatime tradicionale shqiptare dhe të ndjeni aromën e shtëpisë tuaj. Ideal per darka ose dreka familjare apo grupe. Ju Mirepresim!


Per Rezervime na Kontaktoni!

Tel: +355 69 208 4144

RESTORANT TRADICIONAL NE SHENGJERGJ / TIRANE • UJVARA

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera