SPA LEONORA – WELLNESS CENTER

SPA LEONORA – WELLNESS CENTER TIRANE / QENDER SPA TIRANE Adresa: Rruga Peti – Tirane

Spa Leonora Wellnes Center ofron sherbime SPA ku perfshihen Masazhe Relaks, Trajtim Fytyre, Dobesim Anticelulit dhe Fizioterapi. Gjithashtu ofrohen sherbime Parukerie, Pedikyr dhe Depilim. Stafi yne i trajnuar dhe professional ka qellim te beje kliente te kenaqur, me trup te relaksuar dhe lekure te mendafshte.

Gjithashtu ofrohet Trajnim Falas per 1 muaj dhe me mundesi Punesimi ne fund te trajnimit. 


[NPG id=18452]


Anticelulit Dobesim & Masazh Relaxi per Femra Trajtime Fytyre Solar & Sauna Pedikyr & Depilim


Ne ju garantojme çlodhjen, relaksin dhe rikthimin e energjive pozitive!

Telefono per rezervim: +355696563532

SPA LEONORA TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera