AFERDITA SALON & SPA – DURRES

SPA NE DURRES • SALLON BUKURIE NE DURRES Adresa: Rruga Aleksander Goga, prane Muzeut te Deshmoreve, ne krahe te 3 farmacive, Durres

Salon & Spa “Afërdita” ofron trajtime Fytyre dhe Trupi të specializuara Q SKIN PERFECT 2.0 është një aparaturë inovative e 2017 që përmban teknologji të kombinuara:

 • – Mikrodermoabrazion
 • – Radiofrekuencë
 • – Endostimulazion
 • – Biofotostimulazion
 • – Elektroporazion

Duke dhënë një efekt të garantuar me trajtime të thella të fytyrës, akneve, trajtime të rrudhave, efekt lifting, trajtime celuliti, smaliaturave dhe lokalizimi i zonave dhjamore.

Na kontaktoni ose ju mirëpresim pranë sallonit tonë!


[instagram id=”61715″]


Shërbimet që ofrohen:

 • – Trajtime Trupi
 • – Trajtime Fytyre
 • – Depilime
 • – Trajtime Floku
 • – Trajtime të Duarve dhe Këmbëve
 • – Et..!

ZONA RELAX / MASAZH & SPA

TRAJTIME TRUPI & FYTYRE


Në Afërdita Salon & Spa do të gjeni një sërë paketash dhe ofertash, gjithashtu dhe paketa extra në raste eventesh të veçanta.

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355 69 791 9166

SPA NE DURRES • SALLON BUKURIE NE DURRES

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera