ALB AUTO & AM RENTAL

ALB AUTO & AM RENTAL

ALB AUTO COMPANY🥇

Alb Auto ofron Shitje Automjetesh të modeleve të ndryshme🚘. Makina të importuara nga 🇰🇷. Çmimi dhe cilësia e garantuar 100%🎖.

Gjithashtu ofrojmë makina me porosi. Makinat janë në gjendje perfekte pune, me Kilometra Orgjinale, të gatshme për çfarëdo lloje prove apo kontrolli 🚗.

AM RENTAL 🚘

Ofrojmë Makina me Qera me çmimet më konkurruese në treg. Makina të modeleve të ndryshme, ne gjendje komode pune, të cilat ofrojnë udhëtim të sigurtë dhe të rehatshëm. Shumëllojshmeri zgjedhjesh sipas interesit tuaj. Qeraja Ditore Fillon nga 20 Euro. Shërbim 24 orë pranë zyrave tona në Kashar si edhe në Aeroport, Rinas.

Adresa: Pranë Top Channel, Kashar, Tiranë

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

sqAL