Kërko

ALER LUXURY RESORT – DURRES

DHOMA ME QERA TEK MALI I ROBIT • RESTORANT TEK MALI I ROBIT Adresa: Mali i Robit, Durres

Aler Luxury Resort eshte nje resort fantastik ku do te gjeni Bar, Restorant, Hotel, Pishina, Parking, Wiffi, Etj..! Prane Resortit, vetem pak metra larg ndodhet edhe deti, Plazhi i Malit Robit. Ne Restorant ofrohen Gatime te Kuzhines Tradicionale dhe asaj Mesdhetare. Ushqime te fresketa te pergatitura mjeshterisht nga shefi i kuzhines. 

Çdo Fundjave Organizohet Muzike Live me mbremje te paharrueshme, ne nje ambjent familjar, nen tingujt e muzikes se lehte edhe Popullore Shqiptare!

 

[NPG id=34221]


  • Hotel
  • Bar
  • Restorant 
  • Muzike Live
  • Pishina
  • Plazh

Per Rezervime Tel: +355694524709

DHOMA ME QERA TEK MALI I ROBIT • RESTORANT TEK MALI I ROBIT

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL