APARTAMENTE PUSHIMI – VELLEZERIT KACI

APARTAMENTE PUSHIMI NE HAMALLAJ – VELLEZERIT KACI Adresa: Rruga e Bregdetit, Hamallaj

Bar Restorant Vellezerit Kaci ofron ambjente pushimi me akomodim Hoteli, Bari dhe Restoranti. Oforohet Akomodim Perfekt, Ushqim Cilesor dhe Sherbim Korrekt.

Ofrohen Apartamente Pushimi per sezonin veror dhe gjate periudhave te tjera te vitit. Dhomat jane te akomoduara ne menyre moderne, bashkekohore, me tv, kondicioner, banjo private, etj..!

[NPG id=32975]

Bar Restoranti ofron gatime tradicionale te vendit me produkte bio, te fresketa dhe te pergatitura me cilesi maksimale. Sherbimi i kualifikuar, korrekt dhe i shpejte, bejne qe te kaloni momente relaksime miqte apo familjaret tuaj.

[NPG id=32991]


  • Bar
  • Restorant
  • Hotel / Shtepi Pushimi


Per Rezervime Tel: +355 68 234 0036

Bar Restorant Vellezerit Kaci – Hamallaj

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera