ARGJENDARI – TIRANE

ARGJENDARI MEMA TIRANE – ARGJENDARI NE TIRANE Adresa: Rruga e Dibres, prane Medresese, Tirane

Argjendari Mema ofron Bizhuteri dhe Aksesore me modelet me te fundit ne treg. Produktet tona jane Floriri dhe Argjendi. Ne ofrojme cilesine dhe cmimet me konkurrues ne treg. Bejme te mundur marrjen e porosive te personalizuara argjendi dhe flori. Gjithashtu bejme riparime, ngushtime, zgjerime dhe perpunime te ndryshme ne Flori dhe Argjend. Pranojme porosi nga dyqanet e tjera brenda dhe jashte Tiranes. Ju Mirepresim!


Kontakt: +355 69 394 9552

Argjendari Mema Tirane
 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera