ARREDO FAB STUDIO – TIRANE

ARREDIM AMBJENTESH & IDE ARREDIMI TIRANE • ARREDO FAB STUDIO TIRANE Adresa: Autostrada Tirane – Durres, Km. 10, mbikalimi i Rinasit

ARREDO FAB Studio eshte nje shoqeri e themeluar ne vitin 1996 me eksperience ne treg ne fushen e arredimit per bare, restorante, pasticeri, furra buke, supermarkete, dhoma frigoriferike, vetesherbime, ambjente magazinimi etj.

Gjithçka eshte e realizuar me teknologjine e fundit qe ka te beje me arredimin dhe linjat origjinale qe i japin mundesi kujtdo qe te personalizoje zgjedhjet e tij.[su_button url=”http://arredofab.com/kataloget” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]SHIKONI KATALOGET[/su_button]

Cilesia, komoditeti dhe cmimi i mire jane ato qe bejne diferencen. Stafi i shoqerise ju ofron konsulence, projektim dhe asistence, cdo gje qe ju nevojitet per te bere realitet deshirat dhe ambiciet tuaja. Eksperieca mbi 10 vite e jona eshte garancia juaj me e mire.

Ne ju ofrojme konsulence projektime dhe asistence, gjithçka qe ju nevojitet per te bere realitet deshirat dhe ambiciet e juaja. Ju Mirepresim!

Tel: +355 68 203 3763

Email: info@arredofab.com

ARREDIM AMBJENTESH & IDE ARREDIMI TIRANE • ARREDO FAB STUDIO

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera