ARTWOOD BY GERI

ARTWOOD BY GERI

Artwood by Geri ofron Punime Druri të personalizuara sipas dëshirës. Punimet janë secili unik, duke shfaqur format natyrore dhe teksturat e drurëve të ndryshëm të përdorur në krijimin e tyre. Nga druri I arres, ullirit , ahut, apo lisit, këto punime nuk janë thjesht mobilje funksionale, por vepra arti që i shtojnë ngrohtësi dhe karakter çdo hapësire.

Tavolinat me resinë epoksy janë po aq magjepsëse, me ngjyra të gjalla dhe modele rrotulluese që duket se kërcejnë nën sipërfaqe bashkë me natyrën. Çdo pjesë është bërë me porosi, me artizanët që punojnë me mjeshtëri drurin në një mënyrë që krijon një kryevepër vërtetë të veçantë.

Por nuk ka të bëjë vetëm me bukurinë e pjesëve të përfunduara – punishtja jonë vlerëson gjithashtu cilësinë dhe mjeshtërinë që hyn në çdo copez arti që ne krijojmë. Ne përdorim vetëm materiale të cilësisë më të lartë dhe kujdesemi shumë për të siguruar që çdo pjesë të jetë e ndërtuar për të qëndruar gjatë gjithë jetës.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një tavolinë për dhomën tuaj të ngrënies, një tavolinë kafeje unike për dhomën tuaj të ndenjes ose një pjesë të personalizuar për biznesin tuaj, punishtja jonë ka diçka që i përshtatet çdo stili dhe shijeje. Dhe me pasionin për dizajnin dhe cilësinë, mund të jeni të sigurt se po investoni në një pjesë që do të sjellë gëzim dhe bukuri në shtëpinë tuaj për vitet në vijim.

Ofrojmë:

 • Tavolina me 100% dru natyral
 • Tavolina me resin epoxy
 • Krevate
 • Pasqyra
 • Banake
 • Poltrone
 • Punime artistike
 • Punime me CNC
 • Ora muri me dru dhe resine epoxy
 • Tagliere
 • Kuzhina druri
 • Veshje muri/tavani me dru
 • Etj…

Adresa: Durres. Dergesa ne te gjithe Shqiperine.

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code