AUTO LAMÇJA • ELBASAN

AUTO LAMÇJA • ELBASAN

Kontakt:

Auto Lamçja Auto Lamçja ofron Makina ne shitje te modeleve te ndryshme dhe shume komode. Ofrohen makina manuale ose automate, me motorr benzine ose nafte.

Beni Zgjedhjen e duhur duke blere Automjetin tuaj te preferuar tek Auto Lamcja, Aty Ku Çmimi Eshte Perfekt! Ofrojme mundesine e blerjes me keste. Ju Mirepresim!

Adresa: Gjergjan, Elbasan

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code