AUTO SERVIS BORI – TIRANE

AUTO SERVIS BORI – SERVIS MAKINASH NE TIRANE Adresa: Rruga “Muzakët – Tiranë

Auto Servis Bori prej disa vitesh ne treg ofron shërbimin e kualifikuar për servisimin e makinës tuaj. Ofrojmë shërbime mekanike, xhenerike, etj..!

[MPBOX id=25197]

[insta-gallery id=”111″]

*Ofrojmë Makina me Qera të llojeve dhe modeleve të ndryshme. Makina komode me çmime konkurruese në treg. Makina nafte dhe benzine, me kambio manuale si dhe me kambio automatike.

*Shesim Makina të Reja dhe Makina të Përdorura. Makinat vijnë nga jashtë Shqipërisë dhe janë në gjendje perfekte pune. Ofrojmë modele të ndryshme.

*Ofrojmë Shërbim Karrotreci 24/24. Ofrojmë kujdes të veçantë gjatë transportit dhe bëjmë që klienti të jetë gjithmonë i kënaqur nga shërbimi dhe korrektësia jonë.


[su_custom_gallery source=”media: 7319,7324,7318,7321,7325,7322,7320,7323,7326″ limit=”83″ link=”image” target=”blank” width=”800″ height=”500″ title=”never”]


SHËRBIMET E OFRUARA
  • – Makina me Qera
  • – Makina në Shitje
  • – Shërbim me Karrotrec
  • – Auto Servis Makinash

Tel per me shume i nfo: +355695128211

 

.. 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera