AUTO SERVIS GORICA – PJESE KEMBIMI PER MERCEDES BENZ

AUTO SERVIS GORICA – PJESE KEMBIMI PER MERCEDES BENZAdresa: 

Servis Gorica operon në treg prej vitit 2000 me korrektësi,shpejtësi dhe një shërbim tepër cilësorë.

Qëllimi ynë është të bëjmë udhëtimin tuaj në makinë sa më të rehatshëm dhe komod.

Këtu do gjeni cdo pjesë për vetura të markës Mercedes Benz nga më të vjetrat e deri tek modelet më të reja.

Ne ofrojmë tërësi shërbimesh si xhenerike, elektrike dhe transport me karroatrec. Gjithashtu bëjmë modifikime në makinën tuaj duke shtuar opsione ekstra nëse nuk i keni.Adaptojmë pamjen e makinës tuaj nga e vjetër në një model më të ri.

Gjithashtu kemi makina ne shitje te llojeve dhe modeleve te ndryshme, luksoze dhe ekonomike dhe  me kambio manuale ose automatike. Ofrohen makina cilesore me cmime konkurrues ne treg.

Servis Gorica

 • Të dedikuar ndaj makinave tuaja
 • Diagnostikim dhe kontroll frenash FALAS
 • Nuk ka nevojë për të lënë takim
 • Makinë zëvendësuese në rast se kryeni shërbimet te ne.
Ne ju sygjerojmë të na vizitoni per të testuar automjetin tuaj.  Jeni te mirëseardhur!

Auto Gorica ©

Pjese Kembimi Origjinale Nga Gjermania Per Mercedes Benz Makina ne shitje Mbushje me gaz Nderrim vaji dhe filtrat per te gjithe automjetet

Na kontaktoni: +355 68 202 0585


Servis

Për çdo lloj automjeti ne ofrojmë servis të kualifikuar me standarte të larta.

 • Kontroll i plotë vetëm 3900ALL 
  Kontroll i plotë i automjetit Diagnostikim i pjesëve dhe frenave Gjenerim preventivi në rast se ka probleme

Mercedes-Benz

Pjesë këmbimi origjinale për Mercedes-Benz të përdorura

 • Pjesë origjinale! MERCEDES-BENZ
  Ndër serviset e para në Shqipëri që ofron pjesë origjinale Mercedes-Benz

Ndërrim krahu

Keni makinë me krahë të kundërt? Aspak problem!

 • OFERTË MOMENTALE
  60000 ALL
  Keni makinë me krahë të kundërt? Asnjë problem! Servis Gorica jua garanton kthimin e krahut me 0 risk dhe me ofertë momentale 60000 lekë të reja!

Disa shërbime të tjera që ofrojmë

Shërbime Karroatreci

Servis Gorica ofron shërbime karroatreci në të gjithë territorin e Shqipërisë. Telefono tani →

Probleme Motorrike

Mbi 18 vjet eksperiencë, Servis Gorica ofron shërbimet e problemeve motorrike më të shpejta e të lira në treg! Më shumë →

Vaj & Filtra

Vaji cilësor dhe filtra të posatshme për makinën tuaj – vetëm te Servis Gorica Më shumë →

Pjesë këmbimi

Ne ofrojmë pjesë këmbimi të reja për çdo lloj automjeti! Më shumë →

Mbushje me gaz

Vera po afron. Kalojeni kohën në makinën tuaj nën freskinë e kondicionerit. Telefono tani →

Kontakt per me shume info: +355 68 202 0585

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera