Kërko

AVOCADO TIRANA

AVOCADO NE TIRANE | AVOCADO TIRANA Adresa: Rruga Sami Frasheri, Hyrja tek Diga e Liqenit, Tirane

Avocado Tirana ofron mundesine e provimit te Avokados dhe shume produkteve te tejra te ofruara ne Bar Restorantin tone. Eshte Bar Avokado i pari ne Tirane, i sapo hapur ne Hyrje tek Liqini Artificial i Tiranes, nje zone shume e frekuentuar nga vendasit dhe turistet e huaj.


Ju Mirepesime ne Bruch Restorant-in me te ri ne Tirane per te kaluar momente relaksi me miqte apo te dashurit tuaj. Sherbimi korrekt i stafit dhe arredimi modern do te bejne qe te na vizitoni perseri!

💚 Tirana’s First Avocado Bar 💚

Contact For Reservation!

Tel: +355692777717

Avocado Tirana – Brunch Restaurant

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL