BAR 100 GRADE – TIRANE

BAR 100 GRADE TEK RRUGA E ELBASANIT • TIRANE Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirane

Bar 100 Grade ofron ambjente fantastike relaksi per te kaluar me miqte apo familjaret tuaj.

Lounge Bar i arreduar me se miri, sherbimi korrekt dhe i shpejte, muzika e perzgjedhur si dhe Muzike Live, e bejne qendrimin tuaj te kendshem.

Ju Mirepresim!   • – Lounge Bar
  • – Muzike Live
  • – Wiffi

[NPG id=25734]


Per Rezervime Tel: +355692087447

BAR 100 GRADE TEK RRUGA E ELBASANIT • TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera