BAR PIZZERI ITALIA – TIRANE

PICERI TE KTHESA KAMZES TIRANE – PIZZERI ITALIA – Adresa: Kthesa e Kamzes, prane Casa Italia, tek Pallatet Malejzane- Tirane

Bar Pizzeri Italia ofron picat me te shijshme qe keni provuar ndonjehere me produkte bio te fresketa dhe me nje sherbim te shpejte. Ofrohen te gjitha produktet e picerise dhe produkte te fast food-it.

Ne ambjentet tona ofrohet edhe bar kafe, me ambjent te mire arreduar, sherbim korrekt, wiffi dhe parking free. Ju Mirepresim! Ofrohen:

  • Produktet e Picerise
  • Produktet e Fast Food 
  • Bar Caffee
  • Wiffi
  • Parking

[NPG id=19286]


PRODUKTET JANE TE PJEKURA NE FURRE DRURI!

Tel: +355682662210 / +355695233399 / +355699373171

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera