BAR – RESTORANT & HOTEL ” ASMIDA ” – GOLEM

RESTORANT & PICERI NE GOLEM • HOTEL NE GOLEM Adresa: Plazh, Prane Rotondos se Plazhit, Perballe ish Postes Policise, Golem

Bar Restorant Piceri & Hotel Asmida, nje kompleks modern, hapur ne cdo ore ne cdo dite, ju mundeson zgjedhjen perfekte per nje dreke ose darke me miqt tuaj, familjen, koleget ose partneret tuaj, gjithashtu per te mos harruar dhe femijet qe kane kendin e tyre te lojrave ku mund te zbaviten.

Menu e pasur mesdhetare me ne krye prodhimet e Detit pa harruar edhe Pizzat speciale me furre druri,  ushqime te fresketa dhe te pergatitura me kujdes nga nje staf i specializuar.

[NPG id=31868]

Gjithashtu ju do te mund te zgjidhni nje shije te vecante vere qe ja shton me shume shijen ushqimit te HOTELIT, nderkohe munde te pushoni rehatshem me komoditetin qe ju ofrojne dhomat e Hotelit.


Kenaqesia Juaj, Obligimi Yne!

Per Prenotime na Kontaktoni!

Tel: +355 69 321 9331

RESTORANT & PICERI NE GOLEM • HOTEL NE GOLEM

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera