BAR RESTORANT BRITANIKU – TIRANE

BAR RESTORANT BRITANIKU – RESTORANT TE TREGU ELEKTRIK – TIRANE Adresa: Rruga Todi Shkurti, Tregu Elektrik – Tirane

Bar Restorant Britaniku ofron menune e larmishme te gatimeve Tradicionale dhe Italiane.

Stafi i kualifikuar dhe ambjenti i arreduar me se miri mundeson te kaloni momente relaksi me shoqerine apo familjaret tuaj. Ofrohen produkte bio te fresketa, mengjese, dreka, darka, wiffi, parking, etj..! Ju Mirepresim!FOTO GALERI

[NPG id=16694]


FOTO GALERI / USHQIMET

[NPG id=16767].


INSTAGRAM GALERI

PROVONI SHIJEN E VERTET TE USHQIMIT ITALIAN.

REZERVO TANI! 

Tel: +355686953627 / +355699586552

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera