BAR RESTORANT ” BUJTINA E DIELLIT “

BAR RESTORANT ” BUJTINA E DIELLIT ” – BALDUSHK / TIRANE
Adresa: Baldushk, Tirane

Bar Restorant Bujtina e Diellit, nje vend i mrekullueshem ne periferi te kryeqytetit, vetem pak minuta larg Tiranes ju apo familja juaj mund kaloje nje apo disa dite te mrekullueshme pushimesh. Ambjenti perfekt ju jep mundesine e disa sherbimeve si: Bar Restorant, Hotel, Sauna, Pishine Verore gjithashtu ambjete te jashtme dhe te brendshme per organizime ne grupe.

Ne restorant ju jepet mundesia te shijoni ne dy ambiente te ndryshme si ne natyre dhe ne ambjentet e brendshme te restorantit  gatimetn tradicionale organike te gatuara ne menyre perfekte nga stafi.


Pishina verore ju jep mundesine te kaloni pushimet tuaja vetem ose me familjen pasi pishina eshte e ndertuar ne menyre te tille qe te shfrytezohet nga te gjitha moshat dhe nje perkujdesje te vecante per higjenen e pishines ku e favorizon dhe vendndodhja e  objektit ne gjelbrim dhe larg papastertive te krijuara nga automjetet apo punishte industriale qe operojne ne kryeqyet.Nese vendosni ti kaloni pushimet te kete resort ateher ju do mund te shijoni komoditetin ne dhomat qe jane ne dispozicion per te gjithe klientet qe zgjedhin te mos largohen per disa dite nga keto ambiente te mrekullueshme te Bujtines se Diellit.Foto Galeri te Ambjentit!

[NPG id=29295]


Per Rezervime Tel: +355672070100

Bar Restorant Bujtina e Diellit

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL