Kërko

BAR RESTORANT PASTARELLA – DURRES

BAR RESTORANT PASTARELLA – DURRES / ALBANIA Adresa: Rruga Taulantia, Durres

Pastarella ështe vendi ideal, për të gjithë të apasionuarit e shijes dhe e gjeni në Bregdetin e Mrekullueshëm të Durrësit! Miqtë e gatimit do të gjejnë tek ne përveç kuzhinës së preferuar e të shumëllojshme një ambjent përfekt që të ofron qetësi, komfort dhe rehati në çdo hap. Ndërthurja e kuzhinës mesdhetare na bën të pakrahasueshëm! Shija juaj ka vetëm një emër: PASTARELLA


Pastarella Bar Restaurant tërheq mjaft vizitorë vendas dhe të huaj, duke u ofruar një eksperiencë të kënaqshme. Vizitoni Pastarella Bar Restaurant për të shijuar gatimet tona të shumëllojshme, në një ambjent të qetë dhe atraktiv.

Menuja e kuzhinës tonë tradicionale mesdhetare përmban një larmi mundësish, të përgatitura me shumë kujdes nga shefat tanë, me produkte të freskëta dhe të shëndetshme. Ne kujdesemi për t’ju ofruar shijen që kërkoni dhe rehatinë tuaj. Ju mund të shijoni gatimet e freskëta të detit, tradicionale apo të krijuara nga shefat tanë. Stafi ynë gjendet gjithmonë pranë jush duke j’u shërbyer me mirësjellje dhe në kohë të shpejtë.

[NPG id=29927]


Pastarella ju mirëpret çdo moment! Na kontaktoni për më shumë informacion!

Tel: +355 69 817 6776

Email: info@pastarelladurres.al

Bar Restorant Pastarella – Durres

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL