BAR RESTORANT & PICERI MYSTIC – TIRANE

BAR / RESTORANT / PICERI MYSTIC – TIRANE; Mystic 1 – Rruga Perlat Rexhepi, prane Juridikut – Tirane

Mystic 2 – Rruga Sami Frasheri, prane LSI – Tirane

Mystic 3 – Bllok, Tirane

Bar Restorant Piceri Mystic ofron guzhinen mesdhetare te servirur ne pjata para jush nga mjeshtrat e gatimit. 

Ofrohen ushqime bio te fresket dhe pica super te shijshme, ku ambjenti eshte i mire akomoduar si dhe sherbimi eshte i shpejte dhe korrekt. Atmosfera miqesore ne ambjentin e restorantit dhe menuja qe perfshin shijet e çdo kujt, e bën kete vend nje domosdoshmeri per t’u rikthyer sa me shpejt.Mystic ofron sherbimin e kateringut ne çdo ambjent, per evenimente dhe ceremoni te ndryshme 24 ore ne 24.

[NPG id=19763]

Mystic is the most familiar place ever been! The food is so tasty, and healthy! The service is quickly! And the staff is so friendly!


Tel: +35542257168 / +355692202862 / +355699111180

A+++

Bar Restorant Piceri Mystic

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera