Kërko

BAR RESTORANT & PICERI VLLAZNIA

BAR RESTORANT PICERI VLLAZNIA – RESTORANT FUSHE KRUJEAdresa:

– Rruga Nacionale Fushë Krujë – Shkodër, Km.3

– Rruga Nacionale Rinas – Fushë Krujë, Km.10

Bar Restorant Piceri Vllaznia, i rrethuar nga një kopësht polt me gjelbërim, një restorant i hapur në natyrë ku ushqimi merr një shije tjetër. Ofrohet ushqim i sigurtë falë një guzhine moderne dhe pastërtie absolute i garantuar nga vetë restoranti jonë.

[insta-gallery id=”140″]

Ambjentet e qeta brenda dhe jashte “KËSHTJELLES” ju japin sigurinë e një ushqimi të shijshëm dhe tradicional, i cili shijon shumë me shoqërinë apo familjen tuaj.

[NPG id=17373]

Mund të na pronotoni për raste gëzimesh si:

  •  Dasma
  •  Fejesa
  •  Ditëlindje
  •  Ejt..!

[NPG id=25516]


Kontakt: +355682061725 / +355682209774

BAR RESTORANT PICERI FUSHE KRUJE – RESTORANT VLLAZNIA 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL