BAR RESTORANT TE BABALJA – VLORE

RESTORANT NE RADHIME / VLORE – BAR RESTORANT TE BABALJA Adresa: Radhime, Vlore

Bar Restorant te Babalja i vendosur ne zonen me te bukur dhe te frekuentuar te Vlores,  ne Radhime, ju ofron ambjente relaksuese per pushime te qeta ne bregdetin e detit Jon. Ne restorantin tone do te shijoni nje mengjes te pasur me produkte te fresketa, dreken dhe darken me specialitete te kuzhines tradicionale/mesdhetare si dhe specialitete te peshkut te fresket.

[NPG id=32616]

Gatimet e ofruara jane gatime te fresketa, per pergatitura ne detaje nga shefi i kuzhines dhe me shije cilesore. Gjithashtu ofrojme Dhoma Plazhi & Camping. Ju Mirepresim!


Per Rezervime Tel: +355 69 923 9766

Bar Restorant Babale – Radhime Vlore

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera